Interjero dizainas

Kuriant interjero projektus apjungiama pastato architektūra su dizainu, kuris padeda tinkamai išbaigti erdves nuo A iki Ž. Prioritetas – patogūs namai, kurie atrodo patraukliai, stilistiškai harmoningai. Daug dėmesio yra skiriama inžinerinėms sistemoms, kurios turi būti mažai matomos, tačiau funkcionaliai panaudojamos gerinant gyvenimo kokybę. Taip pat svarbu tinkamai apgalvoti optimalaus mikroklimato kūrimo aspektus, išmaniųjų namų sprendimus, apšvietimą bei kitus komponentus, kurie padeda sukurti komfortą suderintą su estetika bei kokybe. „Architektų gildija“ siūlomos interjero dizaino paslaugos – įvairialypės bei daugiasluoksnės, pirmiausia, derinamos prie kiekvieno kliento poreikių.

Kas yra interjero dizainas

Interjero dizainas yra bet kokio pastato projektavimo etapas, kurio metu koncentruojamasi į objekto vidines erdves. Jos yra detalizuojamos, tikslinamos, tai yra, kuriami komponentai, kurie skirti patogiam, funkcionaliam, saugiam ir, žinoma, stilingam gyvenimui puoselėti.

Interjero dizaino sprendimai – pastato vidaus tvarkymo darbai, tačiau neatsiejami nuo išorės. Visas objektas turi harmoningai derėti, kiekvienas vidaus komponentas – neatsiejamas nuo pastato konstrukcijos.

Priimant interjero sprendimus orientuojamasi į architektūrinius  būsto komponentus, žinoma, pastato vidus stilistine prasme derinamas su išore, taip pat, interjero dizainas turi atitikti ir pastato gaisrinės saugos reikalavimus taikant medžiagų degumą, praėjimo pločius ir t.t. Taigi, tai yra smulkmeniškas darbas. Daugeliui pirmiausia siejasi su estetika, tačiau ji – tik viena interjero dizaino dalis. Bendras architektūrinis kontekstas lemia visapusišką pastato funkcionalumą, tad interjero dizainas negali būti kuriamas atskirai nuo pastato konstrukcijos.


Interjeras gyvenamojo namo
Svetainės interjeras
Virtuvės interjeras
Svetaines bali stiliaus interjeras
Valgomojo interjeras
Valgomojo interjeras
Biuro interjeras. Biuro interjero projektas.
Biuro interjeras. Biuro interjero projektas.
Biuro interjero projektas
Biuro interjeras. Biuro interjero projektas.
Kavines interjeras
Kavines interjeras
Kavines interjeras
Kavines interjero projektas
Kavines Interjeras - interjero projektas
Valgomojo interjeras
Kavines Interjeras - iejimas
Kavines interjeras - azijietiskas
Kavines Interjeras
Kinieciu restorano Interjeras
Valgomojo interjeras .
Virtuvės su sala interjeras .
Buto virtuvės interjeras.
Buto virtuvės interjeras.
Valgomojo su virtuve interjeras
Holo interjeras - sprendiniai
Tamburas su suoliuku interjeras .
Tamburo interjeras .
Sporto salės interjeras .
Vonios interjeras.
Tualeto interjeras - pastelinis
Sanmazgo interjeras .
Namo bendros erdvės interjeras .
Buto erdvės interjeras .
Salono Interjeras.
Miegamojo interjeras - fragmentas.
Darbo kambario interjeras .
Poilsio kampo interjeras.
Miegamojo veidrodžio erdvės interjeras.
Miegamojo interjeras .
Salono su židiniu interjeras .
Pastelinis Interjeras. Bendra erdve.
Baldas Interjere. Modernus Interjeras.

Visų puslapyje esančių projektų autorinės teisės priklauso UAB „Architektų gildija“ ir yra saugomos įstatymo. ©


Interjero dizainas: estetika

Kokybiškas interjero projektavimas ir įgyvendinimo darbai yra daugialypis procesas, kuris susideda iš kliento poreikių analizės bei galimybių. Klientams svarbu suteikti kuo daugiau informacijos, kuri gali padėti pamatyti sprendimus, kol jie dar yra tik kompiuterio ekrane.

Interjero dizainas daugeliui pirmiausia siejasi su estetika. Visgi, tai yra kur kas daugiau, plačiau, kadangi reikia sukurti ne tik jaukią, tačiau ir funkcionalią erdvę. Pirmiausia pastatas yra paskirstomas patalpomis, racionaliai išdėstomos funkcinės erdvės, kurios ne tik atrodo patraukliai, tačiau ir yra patogios. Kuriamas pastato stilius – įvairus, priklauso nuo kliento poreikių: modernus, klasikinis, šiltas, jaukus… Ypač daug dėmesio skiriama interjero apšvietimui, kuris ne tik atskiria erdves, tačiau ir kuria harmoningumą, žinoma, komfortą akims. Kiekvienai erdvei – unikalus dėmesys, tačiau nepamirštama, kad visos jos turi taip pat derėti: tiek stilistine prasme, tiek konstrukcine. Interjero dizainas – tai yra stilius, kuris atitinka žmogaus gyvenimo būdą. Apgalvojama spalvinė gama, aptariamas medžiagiškumas, kuris derinamas prie kuriamo stiliaus. Darbai prasideda nuo pirmojo Mood board, kuris vis tobulinamas, kol klientai lieka patenkinti medžiagų, spalvų, baldų ir kitų akcentų deriniais.

Interjero dizainas: būsto sprendimai

Apgalvoti sprendimai yra pritaikomi konkrečiam pastatui ir jame – tam tikrai erdvei.  Kiekviena smulkmena, spalva, detalė yra derinama prie kambario geometrijos, įtraukiami visi konstrukciniai elementai, kadangi ir pati mažiausia smulkmena gali koreguoti tam tikrus sprendimus. Ypač daug dėmesio skiriama inžineriniams sprendimams, kurie yra apžaidžiami estetika. Kiekviena patalpa – turi tam tikrą funkciją, tad reikia ją išlaikyti – komponuojant inžinerines detales: miegamasis – poilsiui, svetainė – bendravimui, vonios kambarys – SPA ritualams ir t.t.

Kiek kainuoja interjero dizainas?

„Architektų gildija“ siūlomos interjero dizaino paslaugos kainos priklauso nuo klientų poreikių, lūkesčių, žinoma, galimybių ir kitų smulkmenų. Klientams siūlomi du paketai.

Bazinis interjero projektas

Bazinio projekto kaina yra 20 eur/kv.m (be PVM). Tai yra paslauga, kurios metu pateikiami projektiniai pasiūlymai: atliekamas minėtas koncepcijos kūrimas Mood board, kuriamos vizualizacijos, kurios padeda klientui geriau įvertinti būsimą rezultatą, taip pat, atliekamas principinis 3D modeliavimas ir kiti panašūs darbai. Į šią paslaugos kainą taip pat įeina ir šių komponentų techniniai brėžiniai: pertvarų planas, santechnikos planas, apšvietimo taškų išdėstymo planas, elektros taškų išdėstymo planas,  lubų planas,  grindų planas,  baldų išdėstymo planas, apdailos medžiagų spalvinis parinkimas. Viskas, ko reikia, kad būtų suprojektuotas bazinis interjero
dizainas.

Išsamus interjero projektas

Išsamaus projekto kaina yra 25 eur/kv.m (be PVM). Išsamaus projekto paslaugos – tai yra bazinis projektas + atliekami papildomi darbai: virtuvės planas ir nestandartinių baldų išklotinės,  patalpų sienų išklotinės pagal poreikį ir pagal užsakovo pateiktas inžinerines dalis atliekamas suvestinis lubų planas.

Nepriklausomai nuo to, kurio projekto paslaugomis pasinaudosite – „Architektų gildija“ komanda garantuoja, kad rezultatas bus labai išsamus. Darbų atlikimo metu atliekamos korekcijos pagal kliento poreikius. Taip užtikrinama, kad namų interjeras būtų ne tik funkcionalus, saugus, tačiau ir estetiškai patrauklus. Toks, kuriame klientams yra gera būti.

Užsakovai taip pat turėtų nurodyti – kokios yra jų finansines galimybės, tai yra – kiek jie nori investuoti į interjero kūrimą. Priklausomai nuo biudžeto galimybių – „Architektų gildija“ specialistai taip pat koreguoja priimamus sprendimus bei derina konstrukcijas. Tiek pastato sprendimai, tiek estetikos kūrimo kainos yra labai įvairios. Tinkamai suprojektuoti namai nereikalauja korekcijų. Žinoma, jos galimos, tačiau retai reikalingos. Dėl to geriau taupyti baldams bei interjero akcentams, tačiau ne inžineriniams pastato sprendimams, kurie pirmiausia yra
orientuoti į patogumą bei saugumą.


Susiekite su Mumis:
Rašykite: archgildija@gmail.com / Skambinkite: + 370 684 30306