Projektavimo įmonė

UAB „Architektų gildija”

Projektavimo įmonė „Architektų gildija” įkurta 2007 metais. Įmonė teikia statinių, pastatų projektavimo paslaugas – rengia techninius, darbo projektus , teritorijų planavimo paslaugas – rengia specialiuosius, detaliuosius planus, žemės valdų formavimo projektus.

Projektavimo darbai atliekami visoje Lietuvoje. Įmonė rengia projektus Vilniaus mieste, Vilniaus rajone, Švenčionyse, Širvintose, Šalčininkuose, Šiaulių mieste, Šiaulių rajone, Anykščiuose, Akmenės rajone.

Šiuo metu įmonėje dirba 10 kvalifikuotų architektų.

Projektavimo įmonė teikia projektinės dokumentacijos rengimo paslaugas eilei JAV, Didžiosios Britanijos, Norvegijos ir Australijos projektavimo įmonėms. Daugiau informacijos apie užsienio projektavimo įmonėms teikiamas paslaugas galima rasti mūsų internetinėje svetainėje – ArchicadTeam.com, Team4BIM.com ir BeeBIM.eu. Remiantis bendradarbiavimo su užsienio įmonėmis patirtimi, teikiame projektavimo paslaugas lietuviams, kurie planuoja statybas Norvegijoje. Įmonės specialistų Architektūros bakalauro ir Architektūros magistro diplomai pripažinti Norvegijos Nokut organizacijos.

UAB „Architektų gildija” yra aktyvi Smulkiųjų projektavimo įmonių asociacijos narė.

Tris metus iš eilės Kreditų biuras Creditinfo įmonei suteikė sertifikatą „Stipriausi Lietuvoje““. Tai sertifikatai, kurie patvirtina, kad įmonė ir įmonės vadovas yra patikimi, laiku vykdo ir yra didelė tikimybė, kad vykdys savo finansinius įsipareigojimus. Šie sertifikatai skirti pademonstruoti įmonės finansinį stabilumą bei patikimumą. Sertifikuota įmonė ar vadovas gali tiek esamiems, tiek ir potencialiems verslo partneriams ar klientams įrodyti, kad yra finansiškai patikimi, tai yra, gali laiku įvykdyti savo prisiimtus finansinius įsipareigojimus.

[contact-form-7 id=”7″ title=”Contact form 1″]